Наразі без рейсових польотів

У Міністерстві інфраструктури продаж авіаквитків на рейси у травні називають оманливими

Продаж авіаквитків до офіційного відновлення авіаперевезень в Україні є передчасним, про що наголошують у Мінінфраструктури. У Міністерстві зазначають, що всі рішення прийматиме виключно уряд.
«Міністерство підготувало зміни до відповідних постанов уряду, які мають бути схвалені для відновлення всіх видів сполучень, не тільки авіа. Щодо дій авіакоманій з продажу квитків на 23 травня – такі дії до прийняття рішень урядом є передчасними і вводять в оману пасажирів», – наголошуть в Міністерстві.
Відкриття сполучення з іншими країнами також залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації. Також в Міністерстві повідомили, що готуються рекомендації щодо роботи аеропортів після відновлення регулярного авіасполучення.
Днями чотири авіакомпанії відкрили продаж квитків на рейси з України наприкінці травня. На час карантину в Україні призупинили всі авіаперевезення, крім спецрейсів для повернення українців з-за кордону. Як заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, влітку в Україні спробують відновити внутрішні авіарейси, а восени – міжнародні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8374 / 1.52MB / SQL:{query_count}