Інноваційно та актуально

Українська компанія друкуватиме на 3D-принтерах клапани для апаратів штучної вентиляції легень

Українська інноваційна компанія Revel Laboratory через нестачу клапанів для апаратів штучної вентиляції легень на тлі пандемії коронавірусу переводить роботу своїх 3D-принтерів на друк таких клапанів. Про це у фейсбуці повідомив співвласник компанії Давид Ставніцер.
«Важкі часи вимагають інноваційних рішень. Саме тому Revel Laboratory переводить всі свої 3D-принтери на виробництво клапанів для ШВЛ. Це рішення придумали наші італійські колеги – компанія Isinnova. Такий клапан дозволяє приєднувати відразу двох пацієнтів до одного апарата ШВЛ», – написав він. І додав, що компанія уже сконтактувалася з італійськими колегами і невдовзі отримає технічні характеристики та 3D-моделі необхідних клапанів.
Компанія Revel Laboratory просить сконтактуватися з нею лікарні, які відчувають перебої з поставками клапанів або мають необхідність в додаткових поставках, інформує «Економічна правда». Також просять сконтактуватися виробників пластику для 3D-друку, які зможуть здійснювати поставки дозволеного для використання в медицині Nylon P12.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8363 / 1.52MB / SQL:{query_count}