У Трускавці відбудеться Форум розвитку Карпат

Провідною ідеєю стане “Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку”

Із 25 по 27 червня у Трускавці триватиме IV Форум місцевого розвитку, який щороку присвячений проблемам Карпатського регіону, повідомляє прес-служба Львівської облради.
На форумі очікують понад 400 учасників, серед яких представники влади, місцевого самоврядування, дипломати, бізнесмени та закордонні делегації. У програмі заплановано близько 20 панельних дискусій.
Цього року на форумі говоритимуть про розвиток Карпатського краю, стратегію, секторальну підтримку, використання елементів партнерства та співпраці для розвитку територій. Окремою дискусією планують обговорити економічний розвиток.
Провідною ідеєю форуму стане “Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку”. Він передбачає спільні зусилля як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади, аби розробити пілотну програму підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу.
Як розповіла директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна” Галина Литвин, щороку форум збирає тих, хто любить Карпати, вболіває за них і прагне щось змінити у цьому регіоні.
“Звісно, ми будемо говорити про розвиток Карпат. З року в рік ми намагаємося обирати найгостріші теми, які стосуються проблематики Карпатського регіону. Цього року ми визначили для обговорення три основних напрямки: просування стратегії розвитку Карпатського розвитку та секторальні програми підтримки громад, друге – використання інструментів партнерства і співпраці для розвитку територій, – говорить вона. – Також новинкою буде економічна складова форуму, яка стосуватиметься того, аби спробувати пожвавити підприємницьку діяльність, спробувати допомогти і вибудувати дієві правила співпраці бізнесу та влади на місцях”.
“Карпатський прорив: партнерство задля розвитку” – саме такою, за словами Галини Литвин, є провідна ідея форуму, яка передбачає об’єднання зусиль як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади задля отримання пілотної програми підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу. “Ми над цим працюємо уже зараз і справді віримо у наш успіх”, – наголосила вона.
До обговорення мають залучити мешканців Трускавця, а для учасників із дітьми організують Олімпійський день. У межах IV Форуму місцевого розвитку в середу, 26 червня, у міському парку Трускавця відбудеться грандіозний суперконцерт за участі популярних українських зірок! Свою творчість даруватимуть гурти: МЕРІ, Rock-H, DZIDZIO. Початок о 19.00. Вхід вільний. Живий звук. За підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” та Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8056 / 1.55MB / SQL:{query_count}