Важливо для бійців

На Львівщині для учасників ООС (АТО) створили каталог вільних земельних ділянок

Для розуміння учасникам ООС (АТО) щодо наявності вільних земельних ділянок, департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області розробили каталоги пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), що зарезервовані для безоплатної передачі учасникам ООС (АТО).
Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації інформує, що завдяки каталогам можна отримати інформацію про земельну ділянку, її основні характеристики (площу, вид угідь, кадастровий номер (за наявності), а завдяки картографічним матеріалам є змога конкретно зрозуміти місце розташування земельної ділянки.
Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (ООС) (посвідчення, довідка, наказ тощо).
Департаментом агропромислового розвитку ЛОДА також розроблено дорожню карту «Як учаснику ООС (АТО) отримати земельну ділянку», де покроково відображено, куди саме необхідно звертатися і з якими документами. Ознайомитись можна за посиланням (в додатку є файл pdf з дорожньою картою).
Покрокова інструкція з отримання земельної ділянки.
Переглянути наявні каталоги можна за посиланням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8529 / 1.53MB / SQL:{query_count}