Юрій Шухевич підтримав Петра Порошенка

Змінювати Верховного головнокомандувача зараз неприпустимо

Син легендарного головнокомандувача УПА, народний депутат Юрій Шухевич підтримав Петра Порошенка. У спеціальному зверненні для українських телеканалів він заявив, що змінювати Головнокомандувача зараз неприпустимо.
“Ми живемо в дуже складний час, в цей момент міняти Головнокомандувача – це неприпустимо, – сказав Юрій Шухевич. – Це може нас привести до катастрофи”.
Петро Порошенко, який втілив мрію Степана Бандери про гасло “Слава Україні”, яке стало офіційним привітанням у Збройних силах; Президент, за якого не лише знесли ідоли Леніна, але й зробили чи не найбільше для підтримки української мови та культури; Головнокомандувач, який відродив українську армію, що зупинила ворогів – для справжнього патріота України, такого як Юрій Шухевич, цих аргументів достатньо для підтримки.
Однак інші проукраїнські кандидати у президенти, такі як Руслан Кошулинський та Анатолій Гриценко, хоч також мають разом до 10%, але, на жаль, не проходять до другого туру. Тому у першій трійці і навіть четвірці Порошенко – єдиний вибір для патріотів.
Щоб не марнувати свій голос, треба вже у першому турі підтримати Головонокомандувача – такою логікою керувався Юрій Шухевич, усвідомлюючи, хоч до Порошенка і чимало претензій, він єдиний прийнятний варіант.
“В цей складний час закликаю вас полишити всякі емоції, полишити розбрат і об’єднатися всім в ім’я майбутньої перемоги”, – цими словами завершив своє звернення Юрій Шухевич.
Раніше полковник Збройних сил України, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗС України Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів на пост президента на користь Порошенка. “Вважаю, що сьогодні в тих умовах, в яких перебуває держава, зміна Верховного головнокомандувача ЗСУ є недоцільною”, – заявив Кривонос.
На підтримку Порошенка висловилося чимало відомих українців. Мирослав Маринович і Богдан Горинь, Іван Дзюба та Іван Малкович,  Юрій Щербак та Надія Лук’яненко (вдова Левка Григоровича), Юрій Винничук та Ярослав Грицак. І багато інших.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9141 / 1.53MB / SQL:{query_count}