Вищі штрафи: давно на часі

З вересня водії більше платитимуть за порушення Правил дорожнього руху

Із 27 вересня 2018-го українським водіям підвищать штрафи за порушення Правил дорожнього руху. У деяких випадках штрафи зростуть у 20 разів. Експерти впевнені: якщо нові штрафи стягуватимуть з усіх порушників, незалежно від статусу, то, можливо, вдасться навести лад на українських автошляхах.
Отож, за перевищення швидкості на понад 50 км від дозволенної, сума штрафу може сягнути 3400 грн (зараз за таке порушення водії сплачують 510 грн). За залишення місця ДТП водіям доведеться сплатити від 255 до 3400 грн. Або ж суд зможе позбавити такого водія права керування автомобілем на 6 місяців.
За керування автомобілем без документів, або з документами, які не відповідають категорії транспортного засобу каратимуть штрафом до 10 200 грн (зараз за таке порушення стягують 510 грн). Якщо водій вдруге сів за кермо без документів, оштрафувати його зможуть на 40 800 грн. Не забули законодавці і про водіїв, яких було позбавлено права керувати автомобілем. Тепер, якщо вони проігнорують заборону та сядуть за кермо – сплатять штраф у 20 400 грн. За повторну спробу штраф зросте удвічі.
За неправильне паркування штрафи також зростуть – до 1700 грн, а інспектори зможуть складати протоколи про порушення навіть за відсутності водія неправильно припаркованої автівки. Зрештою, якщо авто заважає проїзду його зможуть евакуювати на арештмайданчик. Щоправда, свої дії правоохоронці повинні зафільмувати, також мати фото-, відеофіксацію місця порушення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8795 / 1.53MB / SQL:{query_count}