“Лише об’єднавшись переможемо олігархів і корупцію”

“Народний контроль” та “Громадянська позиція” планують йти на президентські, парламентські та місцеві вибори однією командою

фото: Олег Огородник
Політичні партії “Народний контроль” та “Громадянська позиція” об’єдналися, створивши спільну платформу для подолання чинної корумпованої системи і перезавантаження влади в Україні. Про це оголосили лідери демократичної опозиції, очільники відповідних політсил Дмитро Добродомов та Анатолій Гриценко під час публічної зустрічі з львів’янами цього тижня. До них також приєднався політичний рух “Альтернатива” на чолі з Єгором Фірсовим.
Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу
“Країна потребує повного перезавантаження влади. Для цього є два методи. Перший – революційний. Ми проти нього. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. Саме тому ми створюємо єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей, яким довірятимуть українці. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу”, – зазначив лідер “Народного контролю” Дмитро Добродомов.
Він наголосив, що за чотири роки перебування на посаді Президента України Петро Порошенко не виконав передвиборчих обіцянок, промінявши державницьку позицію на захист власних бізнесових інтересів і використовуючи державу для власного заробітку. З його слів, Петро Олексійович ішов на вибори з двома ключовими позиціями – закінчити найближчим часом війну на Донбасі та зламати хребет корупції. У травні 2014-го у першому турі його підтримали 52% виборців.
“Це величезний рівень довіри в країні, яка опинилася у війні й економічному зубожінні. Однак війна триває, на чому наживається Порошенко та його оточення. Обіцяв подолати корупцію, натомість він її очолив. Україною останні декілька років керують олігархи. Чинний Президент долучився до них і є сьогодні в нашій країні олігархом номер один. Вони не лише не зруйнували стару систему, а й удосконалили її і тепер намагаються будь-якими способами зберегти свої впливи. Порошенко розумніший за Януковича, тому так просто владу не віддасть”.
Зі слів Дмитра Добродомова, задля докорінної зміни чинної політичної системи, “Народний контроль” і “Громадянська позиція” вирішили об’єднатися, відкинувши власні амбіції та цілі. Він підкреслив, що наразі не йдеться про об’єднання в одну політичну партію, а новостворена платформа відкрита для “інших притомних політичних партій, громадських організацій та окремих людей, які готові взяти на себе відповідальність за країну”. Напередодні президентських виборів платформа висуне і підтримає найбільш рейтингового кандидата на посаду глави держави. Вочевидь, це буде Анатолій Гриценко.
Тепер “Народний контроль” і “Громадянська позиція” – на одній платформі, в одній команді, яка спільно пройде і президентські, і парламентські, і місцеві вибори
“Ми ухвалили відповідальне рішення. Тепер “Народний контроль” і “Громадянська позиція” – на одній платформі, в одній команді, яка спільно пройде і президентські, і парламентські, і місцеві вибори. Ми маємо спільні цінності – і у внутрішній політиці, і у зовнішній. У процесі очищення країни від корупції і мародерства. Це підтверджено не заявами, а реальними кроками. Нас об’єднує спільна позиція – олігархату в Україні не буде! Боротися з корупцією легко, якщо починати з першого крісла країни. Я запрошую до об’єднання політсили, які поділяють наші погляди, мають аналогічні життєві цінності. Важливо, аби об’єднання було щирим, і воно таким буде. Перемога на виборах – це максимум 10% зусиль, 90% – зробити те, чого очікують люди. Я не обіцяю, як Порошенко, завершити війну за декілька тижнів. Але те, що я скажу, буде зроблено”, – наголосив Анатолій Гриценко.

Керівник фракції “Народного контролю” у Львівській міській раді Валерій Веремчук вважає, що об’єднання у спільній платформі людей, яким довіряє суспільство – перший крок, щоб у владу прийшли патріоти, здатні керувати державою. Він, зокрема, зазначив: “Те, що ми бачимо сьогодні в державі, обурює. Коли Україну десятками тисяч покидають молоді, дієздатні та розумні люди, а старше покоління живе за мізерні пенсії, розуміємо, що так бути не може. Бо ми скотимося у прірву. Тож я впевнений, що саме об’єднання зусиль людей, яким довіряють українці – це перший крок до того, щоб у владу прийшли справді патріоти, ефективні управлінці та менеджери”.
Він навів позитивний приклад “Народного контролю”, який після Майдану об’єднав у своїх лавах чесних журналістів, воїнів-добровольців, волонтерів, представників самооборони, які не просто хочуть змінювати життя у державі, а й знають, як це робити. “Саме ці люди обрані депутатами місцевих рад і зараз ефективно працюють, представляючи своїх виборців. У Львові ми добре співпрацюємо із “Громадянською позицією”. Добиваємося тектонічних зрушень у реалізації Антикорупційного плану, відкритості влади на місцях. Це маленькі успіхи та перемоги, але вони дають велику надію на серйозні зміни у державі!”, – переконаний Валерій Веремчук.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9768 / 1.58MB / SQL:{query_count}