Новації від Укрпошти

Підприємство запустило тестову доставку для інтернет-магазинів

ПАТ “Укрпошта” оголосила про початок пілотного проекту з оплати доставки посилки одержувачем, який спрямований на інтернет-магазини. Компанія близько місяця тестувала послугу за участі двох великих українських інтернет-магазинів. Зараз у тесті бере участь більше число компаній. Послугою можуть користуватися ті інтернет-магазини, які уклали договір про співпрацю.
Оформлення посилки в цьому способі доставки виглядає так: коли представник магазину заповнює документи про відправку товару, він у спеціальній формі вказує, що за доставку посилки платить одержувач. Якщо одержувач відмовляється оплачувати посилку, вона повертається відправникові, і витрати на доставку теж лягають на нього, інформує zaxid.net.
“Із цими змінами Укр­пошта стає повноцінним гравцем на ринку доставки для електронної комерції. Ці нововведення стануть в пригоді як великим інтернет-магазинам, так і дрібним представникам е-commerce, які відтепер можуть повноцінно додавати Укрпошту як основну опцію доставки. Так продавець має змогу показати “чисту” ціну, найбільш привабливу для клієнта, і зробити пересилання більш безпечним”, – каже перший заступник гендиректора Укрпошти Олександр Перцовський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8376 / 1.52MB / SQL:{query_count}