Транспортна ідея

В Україні мають намір дію е-квитка поширити і на залізничний транспорт

У Міністерстві інфраструктури України провели круглий стіл, на якому обговорювали питання запровадження е-квитка. Зокрема запропонували ввести до його опцій оплату за проїзд у приміському та залізничному транспорті.  Представники українських міст, залізниці та компаній, які технічно реалізують проект, говорили про можливість об’єднати оплату за проїзд у громадському транспорті міського та приміського сполучення, а також у приміських поїздах в один електронний квиток, про що tvoemisto.tv  розповів Сергій Журбенко, менеджер проекту автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП “Львівавтодор”.
З його слів, розмова про технічні рішення та поєднання комплексу послуг перевезення була змістовною та цікавою. Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що 3 листопада у Верховній Раді буде день інфраструктури, упродовж якого також обговорюватимуть законопроект про електронний квиток, єдиний для оплати проїзду в громадському транспорті та поїздах приміського сполучення. Зі слів міністра, шанси на прийняття – дуже високі.
Ідею запровадження електронного квитка у Львові обговорюють ще з 2011 року, відколи місто вирішило реформувати систему громадського транспорту. Цього року місто визначило ЛКП “Львівавтодор” підприємством, яке займається втіленням е-квитка. 20 жовтня міськрада ухвалила умови кредиту, який надасть для реалізації проекту Європейський банк реконструкції та розвитку.
Зі слів депутата міськради Олега Шміда, директора ЛКП “Інститут просторового розвитку”, у грудні 2016-го року оголосять тендер, який триватиме приблизно 5 місяців. Реалізація проекту може розпочатися у квітні 2017 року. 
Вартість проїзду з впровадженням е-квитка, за умови використання його на довгий термін,  залишиться на тому ж рівні, як зараз. Якщо пасажир купуватиме квиток на довший термін, то розрахункова вартість одного проїзду буде меншою, аніж нинішній тариф 4 гривні. Про це під час дискусії “Громадський транспорт у Львові: швидкі та довгі рішення” повідомив Сергій Журбенко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7909 / 1.53MB / SQL:{query_count}