Спецконфіскація по-новому

Європейський Союз рекомендує Україні не ухвалювати проект закону про спецконфіскацію в його нинішній редакції, а зосередитися на використанні чинних механізмів для повернення активів, отриманих злочинним шляхом

Про це йдеться в листі голови представництва ЄС Х’югo Мінгареллі на ім’я голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем’якіна, пише Європейська правда.
У листі вказується, що проект цього закону “є значно кращим порівняно з попередніми проектами”, однак деякі пункти все-таки суперечливі. Зі слів Мінгареллі, це бачення підкреслено в нещодавньому консультативному висновку Ради Європи. У зв’язку з цим представник ЄС підкреслює, що в контексті судової реформи, яка триває, ухвалення нинішнього проекту про конфіскацію в цивільно-правовому порядку в Україні не є бажаним.
“Ми рекомендуємо Україні зосередитися на імплементації чинних законодавчих актів, ухвалених у рамках процесу лібералізації візового режиму, а не створювати ще одну процедуру, й завершити створення Агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами”, – йдеться в листі. Нагадаємо, раніше Верховна Рада не змогла внести до порядку денного законопроект про спецконфіскацію.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8712 / 1.52MB / SQL:{query_count}