Нацбанк випустив монету, присвячену волонтерам

Національний банк випустив 5-гривневу пам’ятну монету, присвячену волонтерській діяльності в Україні. Тираж випуску – 50 тис. штук

Про це інформує прес-служба НБУ. “Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції Гідності та початок військового конфлікту на сході України. Волонтерський рух в Україні об’єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об’єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час”, – сказано у повідомленні.
На аверсі монети розміщено: ліворуч – малий Державний Герб України та напис УКРАЇНА (вертикально); на дзеркальному тлі стилізовано зображено тризуб – Знак Княжої держави Володимира Великого, що складається із різновеликих стилізованих сердець, які символізують самопожертву та добродійництво.
На реверсі монети зображено символічну композицію: у центрі – абрис українського воїна із символічним жовто-блакитним серцем (використано тамподрук), до якого з усіх боків протягнуто стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7966 / 1.52MB / SQL:{query_count}