Бійців запрошують до участі у Всесвітніх Іграх Нескорених

Наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада) відбудуться Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків. Вперше у таких змаганнях візьме участь й збірна команда України

На участь в IG – 2017 вже зголосилися збірні 16 країн, а саме: Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нової Зеландії, Румунії, США, Великобританії та України, інформує управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. 
До програми змагань “Ігри Нескорених – 2017” увійшло більше десяти видів спорту, зокрема стрільба з лука, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку.
Змагання передбачено для чоловіків та для жінок. В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань також культурна програма та зустрічі з молоддю.
Усі охочі воїни Львівщини, які отримали поранення при військових діях та мають бажання взяти участь у Іграх Нескорених, можуть звертатись до обласного центру “Інваспорт” за тел. (032) 260-20-98 або управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації за тел.: (032) 238-48-79.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7972 / 1.52MB / SQL:{query_count}