Вступ до вишів по-новому: що варто знати

У 2017-ому вступник зможе подавати сім заяв до вищих навчальних закладів на три спеціальності

Про це йшлося на засіданні робочої групи з доопрацювання умов прийому до вищих навчальних закладів у наступному році, повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.
Раніше можна було подавати близько півтора десятки заяв на п’ять спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ. Експерти вважають, що нова схема вступу дасть можливість абітурієнту сконцентруватися на обраних спеціальностях.
Вступ до вишів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. “З якого предмету будуть інші два сертифікати ЗНО – обиратиме університет. Одним із них може бути математика, історія України або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить сам ВНЗ”, – зазначили у міністерстві. Абітурієнти з анексованого Криму та окупованого Донбасу в наступному році вступатимуть за окремими квотами. Інші особливості вступної кампанії передбачено для пільгових категорій — інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО.
Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 25 липня. У 2017 році заяви у вищі навчальні заклади на основі ЗНО прийматимуть до 26 липня. Вступні конкурси у ВНЗ пройдуть із 17 до 26 липня, іспити – з 21 до 26 липня. Зарахування на бюджетну форму навчання відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, на контрактну – до 18 серпня. Крім цього, умови прийому передбачають, що пільгові категорії вступників будуть зараховані до 28 серпня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7866 / 1.53MB / SQL:{query_count}