“За колючим дротом”

Видання Bild розпочало серію репортажів про повсякденне життя людей у невизнаних світом ДНР та ЛНР

Василь, який мешкає у Донецьку з родиною, розповів німецьким журналістам, що люди живуть у постійному страху за себе і своїх рідних.
З його слів, після того, як влітку 2014-го владу захопили путінські приспішники, життя стало набагато гіршим, а через багаточисленні військові об’єкти неможливо вільно пересуватися рідним містом. “Фактично, ми живемо за колючим дротом. Введено комендантську годину, не працюють ані пошта, ані банки, не ходять потяги, не літають літаки”, – розповідає донеччанин. 
Василь говорить, що багато чого в самоназваній ДНР відповідає його уявленням про життя у Північній Кореї. “Як і в КНДР, ми маємо буквально марширувати строєм і кричати, як у нас все добре і як ми любимо нашого лідера Олександра Захарченка”, – додає чоловік. “На окупованій частині Донеччини діє так зване міністерство держбезпеки, це щось подібне до радянського КДБ. Це міністерство може заарештувати мене, якщо я відкрито говоритиму, що думаю”, – продовжує чоловік. 
Василь переконаний, що “народна республіка” функціонує при тотальному контролі Росії. Місцева влада робить все, що їй наказують “господарі”. Додає, якщо сказано, що треба провести демонстрацію, вони її проводять, якщо потрібно зібрати п’ять тисяч демонстрантів, вони збирають. Життя у самоназваній ДНР, зі слів місцевого жителя, все більше і більше нагадує життя в Росії, правда на більш низькому рівні. “У нас є тільки російське телебачення, тільки російські гроші, майже тільки російська їжа”, – цитує чоловіка Bild. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8496 / 1.52MB / SQL:{query_count}