Кількість обстрілів зросла на чверть

Моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала ескалацію конфлікту в зоні АТО

Учора заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг повідомив про те, що кількість обстрілів у зоні АТО порівняно із минулим тижнем зросла. 
“Ми спостерігали підвищення рівня насильства в Донецькій області. Кількість порушень режиму вогню зафіксовані спецмісією збільшилися на 25% в порівнянні з минулим тижнем”, – передає слова Хуга видання Українська правда”.
Кількість випадків використання артилерії зросла вдвічі.  “Ескалація спостерігалася у всіх традиційних гарячих точках. Зокрема на західній та північно- західних околицях Горлівки, а також в районі Авдіївки, Ясинуватої і околицях Донецього аеропорту”, – повідомив заступник керівника місії.
На думку Олександра Хуга, така ситуація склалася тому, що сторони відмовилися відвести всі озброєння із запропонованої зони розме­жування, таким чином вони зробили це місце дуже небезпечним. Крім того, Хуг додає, що представники моніторингової місії стикаються з обмеженням свободи пересування і в повітрі і на землі, тому не можуть повноцінно стежити за ситуацією.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7983 / 1.52MB / SQL:{query_count}