Онищенко “знайшовся”

Депутат-утікач перебуває в Лондоні, каже, що готується судитися і доводити свою невинність

Минув лише день, відколи генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру нардепу Олександру Онищенку, якого звинувачують у розкраданні коштів під час видобутку та продажу газу, що завдало збитків на три мільярди гривень. Ще вчора вранці над Онищенком висіла загроза оголошення у міжнародний розшук, та за кілька годин депутат “знайшовся” і формально, і фігурально, повідомивши про своє місце перебування українських слідчих. 
На своїй сторінці у мережі Facebook чоловік запевняє, що офіційно і законно знаходиться у Лондоні, більше того, попереджає, що буде доводити незаконність звинувачень на свою адресу в Лондонському суді. Наразі Онищенко вже подав документи про отримання політичного притулку в Британії. Він намагається усіма можливими способами довести, що висунуті проти нього обвинувачення політично мотивовані, і переконати, що він не переховується. 
Нагадаємо, раніше “Пошта” повідомляла про те, що Олександр Онищенко, ймовірно, знаходився у Росії. Чоловік підтвердив такі здогадки, щоправда, тільки зараз: “В Росії я дійсно був, про що відкрито повідомив у соціальних мережах. Це була цілком особиста та коротка поїздка, жодним чином не пов’язана з політичними та економічними суперечками”. 
Олександр Онищенко обіцяє, що найближчим часом його юридична група направить у відповідні слідчі органи України офіційні листи, де вкаже його легальне місце фактичного та юридичного перебування, і не соромиться звинувачувати правоохоронців у наклепі проти нього. “Чому саме Лондон? Чому саме цю юрисдикцію я обрав для захисту своїх цинічно порушених прав? У пергу чергу тому, що мені потрібен максимально відкритий процес із публічною оцінкою доказів сторін. Це дуже важливо, враховуючи неймовірну пристрасть нинішніх українських правоохоронців до публічної брехні, фальсифікації свідчень та документів”, – заявив Олександр Онищенко. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8833 / 1.53MB / SQL:{query_count}