Хто наші друзі?

Сьогодні триває спів­праця з більш ніж 40 країнами, традиційно основними та найбільш активними партнерами ЗС України є збройні сили Сполучених Штатів Америки, Канади, Великобританії, Турецької Республіки, Республіки Польща та Литовської Республіки

фото: прес-служба Президента України
Про це зазначив начальник Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних сил України Леонід Голопатюк.
Загалом 19 країн-партнерів надали медичну допомогу 211 пораненим та травмованим військово­службовцям Збройних cил України, ще 11 військовослужбовців на даний час перебувають на лікуванні за кордоном.
Упродовж 2014-2015 років Збройні cили України отримали допомогу у вигляді матеріальних засобів від 20 країн світу, а саме: технічну допомогу (прилади нічного бачення, засоби зв’язку, техніка для розмінування, автомобільна техніка, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби, техніка для розмінування та ін.) – на суму близько 57 млн дол. США; гуманітарну допомогу (медичне та тилове майно) – на суму близько 46 млн дол. США.
“Впродовж поточного року нами було отримано допомоги на суму понад 60 млн дол. США, з яких технічна допомога на суму понад 53 млн дол. США (останнє надходження – автомобіль медичної евакуації на базі HMMWV M1152, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби AN/TPQ-36(V)10 та запасні частини до них), гуманітарна (медичне та тилове майно) – близько 7 млн дол. США. Нашими ключовими партнерами в цьому питанні є Сполучені Штати Америки, Канада, Великобританія та Литва”, – повідомив генерал-лейтенант Леонід Голопатюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7829 / 1.53MB / SQL:{query_count}