Без заяви про помилування

Ув’язнена в Росії громадянка України Надія Савченко не має наміру писати заяву про помилування, заявила її сестра Віра

Зі слів Віри Савченко, їй відомо від адвокатів, що “зараз Сенцову, Литвинову і Солошенку пропонують написати заяви про помилування – це спроба їх зламати, мовляв, просіть Путіна і він вас помилує”, інформує radiosvoboda.org. “Вона (Надія Савченко“Пошта”) не буде писати”, – сказала Віра Савченко. Вона також заявила, що процес повернення до України її сестри йде дуже повільно. При цьому Віра Савченко припустила, що “політичне рішення” щодо повернення її сестри є.
4 травня Федеральна служба виконання покарань Росії почала збір документів, необхідних для видачі Україні ув’язненої в Росії українки Надії Савченко. 
Міністр юстиції України Павло Петренко 17 травня заявив, що юридична процедура видачі до України засудженої в Росії української громадянки, народного депутата Надії Савченко припускає обмін на основі політичних переговорів. Відповідаючи на запитання про заяву міністра юстиції Росії, що в російському Мін’юсті розглядають лише видачу Савченко, але не обмін, Петренко звернув увагу, що “юридична процедура – це один блок, а дипломатичні переговори – це інше”.
Надію Савченко в Росії засудили до 22 років позбавлення волі, звинувативши, зокрема, у причетності до загибелі російських журналістів у Донбасі. Українка і сторона захисту відкидають усі звинувачення. Надія Савченко декілька разів оголошувала голодування, у тому числі і сухе, вимагаючи свого звільнення і повернення в Україну.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8871 / 1.52MB / SQL:{query_count}