Без податку на електромобілі

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, що передбачає зняття податку на імпортні електромобілі

Законопроектом передбачено стимулювання ринку електротранспорту в Україні. “Вважаю, що доб'ємося зняття податку з електромобілів. Наступним кроком буде зняття ПДВ із гібридних силових установок та двигуна малого обсягу”, – зазначив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. 
З його слів, зараз у Верховній Раді є три групи народних депутатів: перша група вважає, що потрібно дати пільги на ПДВ при імпорті електромобілів, друга підтримує те, щоб податок зняли і на імпорт, і на виготовлення автомобілів з електромоторами, а третя група боїться, що закон назвуть у народі “Tesla для депутата”, інформує slovoidilo.ua.
Необхідність цього закону пояснюється тим, що виробники електрокарів не готові поставляти їх на український ринок через його нестабільність і низьку частку в загальносвітовому обсязі.
Торік в Україні продали 46 тис. нових електромобілів. Світовий продаж електрокарів становить близько 90 млн на рік. Таким чином, український ринок складає 0,05% від світового.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8386 / 1.52MB / SQL:{query_count}