Хочете Євробачення? Приймайте відповідальність!

Урядовці вважають, що обирати місто, яке прийматиме Євробачення-2017 потрібно на відкритому конкурсі

Прем’єр Володимир Гройсман вважає, що для визначення міста, в якому буде проходити пісенний конкурс “Євробачення-2017”, варто організувати всеукраїнський конкурс серед мегаполісів-претендентів, повідомляє Укрінформ.
“Відбір має проходити між усіма містами-претендентами. Це має бути публічний відбір. Де саме буде конкурс, слід вирішувати не на рівні уряду, – зазначив прем’єр. – Самі міста повинні це визначити на основі того, яке з них має найкращі умови. Хто такі умови створить, там і буде конкурс”.
Тим часом Міністр фінансів Олександр Данилюк у своїй колонці на “Економічній правді” розповів, що вчора на засіданні уряду вирішено протягом місяця провести відкритий національний конкурс для вибору міста, яке прийме Євробачення.
“Нам потрібне місто, яке точно знає, як використає цю можливість для свого розвитку”, – написав він, нагадавши, що “після першого етапу децентралізації бюджети міст стали переважно профіцитними”, а отже обране місто повинне буде розділити фінансові ризики з державою.
“Ми очікуємо від міст не тільки доброї волі на проведення, але й пакета інфраструктурних проектів, на які ми будемо залучати кошти інвесторів та донорів”, – додав він.
Також Данилюк повідомив, що при Кабміні буде створено проектний офіс, який займеться підготовкою до Євробачення і запевнив, що підготовка пройде прозоро і під контролем громадськості і волонтерів.
“Важливе завдання – комунікації навколо конкурсу. Ми повинні розповісти світові про себе і довести інвесторам, що Україна є сприятливим місцем для інвестицій. Це означає прискорення реформ і демонстрація нового рівня держуправління”, – написав міністр.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8718 / 1.53MB / SQL:{query_count}