Платне оскарження держзакупівель у системі ProZorro

Уряд встановив плату за оскарження рішень з публічних закупівель товарів, робіт і послуг у розмірі 5 тис. грн при оскарженні закупівель товарів та послуг і 15 тис. грн під час закупівлі робіт

Про це інформує УНІАН
Представляючи рішення, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів зазначила, що це технічне рішення необхідне для повноцінного виконання положень нової редакції прийнятого парламентом закону про публічні закупівлі. “З 1 квітня у нас починає працювати закон про публічні закупівлі. Нам треба прийняти низку рішень для його впровадження. Зокрема, мова про введення плати в розмірі 5 тисяч гривень при оскарженні результатів закупівель товарів та послуг, 15 тисяч гривень – у разі оскарження результатів закупівлі робіт”, – сказала Ковалів. 
Нагадаємо, що ВРУ 25 грудня 2105 року прийняла в цілому законопроект, що встановлює обов’язкове проведення всіх державних закупівель через систему електронних закупівель ProZorro з 1 квітня 2016 року для міністерств і великих держкомпаній, а з 1 серпня 2016 року – для всіх держкомпаній і держорганів.
Система ProZorro працює в пілотному режимі з лютого минулого року і обробляє трохи більше 2% всіх держзакупівель у країні. На кінець 2015 року в системі брало участь понад 2200 держкомпаній, які провели близько 37 тис. тендерів. Загальна сума зареєстрованих тендерів склала близько 7 млрд грн. Економія наприкінці минулого року становила 12% від суми тендерів, або понад 500 млн грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8156 / 1.52MB / SQL:{query_count}