Мінськ і обмін полоненими: згоди не дійшли

Під час засідання гуманітарної підгрупи в Мінську сепаратисти занизили кількість заручників, яких вони утримують в полоні

Зі слів уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донбасі Ірини Геращенко, бойовики не хотіли йти на діалог. 
“На жаль, сьогодні, 23 березня, абсолютно деструктивна дискусія з боку бойовиків. Знову штучно занижують кількість заручників на своїх територіях. Ми ж по крихтах збираємо інформацію про місце утримання бранців, до яких не допускають ані місію Червоного Хреста, ані родичів. А на наші запити часто не дають відповіді”, – акцентує вона.
За її словами, у середу бойовики “дійшли до відвертої маячні – вже заперечують факти про утримання кількох бранців, хоча ще вчора кричали про кримінальні справи проти них”, інформує “Українська правда”.
Ірина Геращенко додала, що один зі “зниклих” бранців важкохворий. “Ми вимагаємо надати повні списки людей, яких  утримують бойовики. Також передала вимогу від українських освітян і науковців звільнити відомого релігієзнавця Ігоря Козловського, якого бойовики затримали ще в січні і безпідставно заарештували”, – додала вона.
Парламентар констатувала, що наразі нема конкретних новин для родин заручників і що українська сторона наполягає на першочерговому звільненні хворих і тих, кого давно утримують. Також вона нагадала, що Україна наполягає на звільненні Надії Савченко в рамках мінських угод і ніколи не визнає результатів суду над нею.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8419 / 1.53MB / SQL:{query_count}