Київська Патріархія – жертва махінацій

В УПЦ КП заявляють, що її обдурили підступні ділки, скориставшись авторитетом Церкви

За повідомленням прес-центру УПЦ КП, до Патріарха Філарета звернулися особи, які запропонували допомогу в розширенні гуманітарної діяльності для потребуючих на сході України за рахунок залучення закордонних спонсорів, повідомляє РІСУ.
Ці особи просили зареєструвати “Патріаршу благодійну місію”, на що було дано згоду. Місію зареєстрували як окрему юридичну особу. Жодних надходжень у будь-якій формі (матеріальній чи грошовій) безпосередньо Київський Патріархат від місії не отримував і не передбачав.
З початком фактичної роботи керівництво місії кілька разів надавало інформацію про збирання гуманітарної допомоги, а також повідомляло про її передачу потребуючим. Однак ці відомості виявилися неправдивими, а Київська Патріархія була введена в оману і стала жертвою махінацій.
Під час слідства, проведеного компетентними органами, в діяльності місії були виявлені порушення законодавства України. З матеріалів випливає, що під прикриттям роботи місії нечесні особи ввозили в Україну товари для подальшого незаконного продажу. Тому рішенням Солом’янського районного суду Києва від 12 березня 2016 р. на майно місії накладений арешт. “На жаль, шахрайські наміри лжеблагодійників не вдалося завчасно виявити і попередити. За це просимо прощення у всіх, що чесно і віддано працюють у Київському Патріархаті для допомоги українському війську і потребуючим, а також у введеної в спокусу громадськості!” – наголошують у Київській Патріархії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8479 / 1.52MB / SQL:{query_count}