Соціальні обіцянки

Уряд з 1 травня на 6% підвищить зарплати і соцвиплати

фото: EPA
Прем’єр-міністр доручив Міністерству соцполітики терміново підготувати постанову Кабінету Mіністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%, яка передбачатиме автоматичне підвищення зарплат та пенсій без зайвих бюрократичних процедур. Про це йшлося під час позачергового засідання уряду в понеділок, 21 березня.
Глава уряду зазначив, що Кабмін прийняв рішення про проведення першого етапу підвищення соціальних стандартів з 1 травня – на 6%, а парламент підтримав це рішення. “На жаль, процедура настільки забюрократизована і така затягнута, що минулого року, коли ми підвищували пенсії і заробітні платні на 13 і 19% відповідно, багато тижнів пішло на те, щоб випустити десятки чи й сотні наказів, щоб люди отримали підвищені соціальні стандарти”, – наголосив Яценюк.
Із огляду на це він доручив міністру соціальної політики України Павлові Розенку терміново підготувати постанову Кабінету Mіністрів України про підвищення соціальних стандартів на 6%: “Ця постанова має передбачати автоматичне підвищення соціальних стандартів без підписання сотень різного роду наказів профільними міністерствами”. “Міністерство фінансів має відповідні ресурси в державному бюджеті для того, щоби вже з травня почати виплачувати підвищені соціальні стандарти громадянам країни”, – наголосив він. “Це перший етап. А загалом протягом року у нас буде підвищення на 12%”, – додав Яценюк. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8350 / 1.52MB / SQL:{query_count}