Важливо для бійців

Уряд розширив перелік військових, які отримуватимуть грошову компенсацію за житло

Кабінет Міністрів розширив коло військовослужбовців, яким надаватиметься грошова компенсація за жиле приміщення, надання якого передбаченe законодавством. Таке право, окрім “позачерговиків” та тих, хто перебуває на обліку для поліпшення житла на загальних підставах, надано також і “першочерговикам”. Про це йдеться в постанові уряду №183 “Про внесення змін до Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення” від 16 березня 2016 року.
Рішенням уряду категорії осіб, яким буде надаватися грошова компенсація за належне для отримання жиле приміщення, доповнено категорією осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень, інформує tvoemisto.tv. До внесення змін грошова компенсація надавалася лише військовослужбовцям, які перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов на загальних підставах і військовослужбовцям, які користуються правом позачергового одержання житла.
Ця постанова вносить зміни до чинної постанови Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 №728 “Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян”. На думку урядовців, це рішення сприятиме посиленню соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9080 / 1.52MB / SQL:{query_count}