Черновецький оподаткує все

Низку нових податків має намір ввести невдовзі міський голова Києва Леонід Черновецький. Зокрема, податком обкладуть супутникові антени, кондиціонери, салюти і феєрверки й навіть холостяків.

chernovetsky.jpg 

Низку нових податків має намір ввести невдовзі міський голова Києва Леонід Черновецький. Зокрема, податком обкладуть супутникові антени, кондиціонери, салюти і феєрверки й навіть холостяків.

За рахунок додаткових збо­рів Леонід Черновецький планує залучити до бюджету Києва від 30 до 40 млрд грн.

Це вдвічі перевищує суму, закладену в офіційному проекті міського бюджету на 2009 рік.

Зокрема, мерія має намір стягувати збори за супутникові тарілки та кондиціонери. Власників супутникових антен зобов'яжуть платити по 50 грн на місяць після підписання спеціального договору із від­ділами благоустрою районних адміністрацій.

Для власників кондиціонерів збираються встановити збір розміром у 24,5 коп. за кожну спожиту кВт / год. Отже, їхні витрати на електроенергію подвояться, за рахунок чого мер планує заробити до кінця року додатковий мільярд гривень.

Податки Черновецького торкнуться і мобільних операторів. За інформацією Коментарів, Київська адміністрація уже розпочала створення комунального підприємства, із яким усі мобільні компанії, - власники веж-ретрансляторів мобільного зв'язку за місяць зобов'язані переукласти договори оренди на такі вежі. За попередніми розрахунками КМДА, кожна із таких веж мобільного оператора обій­деться майже у 100 доларів на місяць, у результаті чого у тіньовий бюджет Черновецькому вдасться залучити до 20 млн грн.

Також невдовзі планують оподаткувати салюти. Запускати феєрверки можна буде тільки зі спеціально обладнаних майданчиків та за невелику плату, яку затвердить Київрада.

Столичний мер хоче створити КП під умовною назвою "Дві обручки", яка об'єднає всіх фотографів та операторів, що працюють на весіллях. Їхні послуги будуть обов'язковими для всіх молодят за тарифами, затвердженими Київрадою. Але найбільше не пощастить столичним холостякам. Черновецький хоче не тільки відновити цей вид оподаткування, але й примусити холостяків заплатити недоїмку за останні три роки (максимальний термін стягнення несплачених податків). Податок на холостяків планують зробити доповненням до комунального.

Зараз всі роботодавці Києва сплачують комунального податку у розмірі 3% від фонду оплати праці. Якщо ж на підприємстві працює холостяк, то цей податок підвищується до 6%. Найближчим часом Черновецький має намір створити ще й цілу мережу комунальних фаст-фудів, СТО та автоми­йок.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8204 / 1.55MB / SQL:{query_count}