"Горбатому" скоро 50

Через два роки першому українському автомобілю – «Запорожцю» - виповниться 50. «Горбатого» хочуть бачити на престижних автофорумах не лише в сусідній Польщі, Чехії, Угорщині чи Словаччині, а й на елітних фестивалях у Німеччині, Австрії, Франції, Люксембурзі та Італії. Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак»найбільше на теренах колишнього Союзу об’єднання власників «горбатих «Запорожців». Клуб неодноразово здійснював автопробіги дорогами Європи.

zaz.jpg 

benuk.jpgЧерез два роки першому українському автомобілю – «Запорожцю» - виповниться 50. «Горбатого» хочуть бачити на престижних автофорумах не лише в сусідній Польщі, Чехії, Угорщині чи Словаччині, а й на елітних фестивалях у Німеччині, Австрії, Франції, Люксембурзі та Італії. Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак»найбільше на теренах колишнього Союзу об’єднання власників «горбатих «Запорожців». Клуб неодноразово здійснював автопробіги дорогами Європи.

Цьогорічний автомаршрут десяти львівських «міні» відбувся шляхами бравого вояки Швейка. Майже три тисячі кілометрів дороги зв’язали географічні місця, описані у всесвітньо відомій книзі Ярослава Гашека: Львів-Фельштин-Перемишль-Краків-Ридзина-Прагу-Відень-Будапешт-Гуменне-Львів. Мета цього автопробігу аж за Дунай («Запорожець» за Дунаєм») – маркування та долучення українсько-польського, а в перспективі ще й словацького відрізків туристичного маршруту «Шляхами бравого вояки Швейка» до вже існуючого чесько-австрійського. Крім «швейківського» маршруту, львівські клубні автомобілі представляли Україну на Шостому міжнародному фестивалі антикварних автомобілів «Замок у Ридзині» та ралі ретро-автомобілів у польському містечку Лєшно. Львівська делегація побувала на відкритті музею раритетних автомобілів в австрійському Кляйневінздорфі біля Відня. Тут зібрана найбільша й найдорожча в Австрії приватна колекція ретро-автомобілів. Музей може похвалитися найповнішою колекцією моделей «Порш» та колекцією міні-автомобілів. А ось восени клуб поїде до своїх прибалтійських друзів з клубів Литви, Латвії та Естонії. Львівський авто-фан-клуб також планує автоподорож до Рима. В планах клубу - автопробіг від Львова до Байкалу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9706 / 1.54MB / SQL:{query_count}