Прокурори-перевертні

В Україні вкотре затримують нечесних на руку прокурорів і працівників правоохоронних органів

фото: censor.net.ua
У неділю, 27 вересня, слідчі та прокурори Управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України спільно з оперативними працівниками Головного управління “К” Служби безпеки України затримали заступника прокурора Вовчанського району Харківської області та прокурора прокуратури Харківської області за отримання чергового хабара в розмірі 5 тисяч доларів США, інформує Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

фото: gp.gov.ua
Вивести хабарників на чисту воду допомогли самі підприємці, від яких ті вимагали хабара. У серпні до управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України звернувся представник компанії на Харківщині, який провадить зовнішньоекономічну діяльність – імпортує товари з-за кордону. Він повідомив слідчих про те, що з його компанії вимагали хабара, і засвідчив неправомірні дії зазначених працівників прокуратури. Корупціонери в харківській прокуратурі діяли спільно. Вони вже тривалий час створювали штучні перепони для діяльності підприємства, провокували затримки при проходженні процедури розмитнення ввезених товарів. За вчасне та безпроблемне проходження митних процедур вони вимагали винагороду, що складала 5 тисяч американських доларів за один контейнер.
Перший факт отримання хабара в розмірі 5 тисяч доларів “прокурорами-перевертнями” управління “К” зафіксувало 29 серпня. Наступний факт зафіксували й задокументували вже 27 вересня, після чого й затримали корупціонерів.

Дії над  прокурорами – не єдине резонансне затримання останніх днів. У Малинському районі Житомирської області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією піймали  на гарячому керівника районної державної адміністрації та голову райради. Чиновники захотіли грошей від підприємців за сприяння в отриманні в оренду земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Обох посадовців затримали одразу після отримання від місцевого фермера суми в розмірі 40 тисяч грн. Під час затримання вони намагалися чинити опір правоохоронцям і втекти з місця події, однак цього їм зробити не вдалося. Наразі їм висунули звинувачення в хабарництві.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8125 / 1.54MB / SQL:{query_count}