Без зброї

Президент Порошенко не підтримує ідеї щодо вільного володіння зброєю

фото: censor.net.ua
Петро Порошенко відреагував на петицію, яка закликала главу держави розробити законопроект щодо легалізації вогнепальної зброї та вільного володіння нею. Президент виступив проти такого розвитку подій. Про це йшлося в інтерв’ю Порошенка, що транслювали відразу кілька українських телеканалів ввечері 20 вересня.
Зазначимо, що електронна петиція про вільне володіння зброєю першою на сайті Президента набрала необхідні 25 тис. голосів, які є вимогою для її розгляду і надання офіційної відповіді.
Порошенко навів статистичні факти і запевнив: за даними опитувань, 82% українців виступають проти закону, що дозволить вільне володіння зброєю. За таке рішення висловлюється лише 11% громадян України. Президент підтримав думку більшості і негативно поставився до можливості легалізації зброї.
Забезпечення безпеки українських громадян має здійснювати правоохоронна система, вважає Президент. Він запевнив, що реформування міліції та інших правоохоронних структур призведе до підвищення ефективності роботи цих органів у цілому і, як наслідок, збільшить безпеку українців. “Не підтримую тих, що бажають ходити вулицями зі зброєю, дестабілізуючи таким чином ситуацію в суспільстві у містах, які далеко від зони АТО і фронту”, – додав глава держави.
Якщо людина таки хоче володіти зброєю, Порошенко запросив її до лав Збройних сил України. “Бажаєте носити зброю – прошу волонтером, добровольцем до військкомату. Пройдете курс навчання, тестування психіатричне, психологічне, медичне на відповідність вимогам і критеріям… У нас зараз дуже важлива функція – оборона держави. Сьогодні ви як ніколи потрібні там”, – додав Порошенко.
Однак вважати, що в питанні легалізації зброї поставлено крапку, не варто. Це питання актуалізується відносно регулярно. Найімовірніше, після настання миру його підніматимуть ще раз, і цього разу аргументація опонентів, яка базується на військовому конфлікті, що триває, вже не буде релевантною.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8514 / 1.53MB / SQL:{query_count}