Новий хіт пропаганди

Прем’єр-міністра України звинуватили у війні… на боці чеченських повстанців

фото: Reuters
Російська пропаганда побила поставлені нею ж рекорди абсурдності. Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін заявив у інтерв’ю “Російській газеті”, що прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк воював у Чечні проти Росії.
За словами Бастрикіна, російські слідчі у зв’язку з війною в Чечні 1994-1995 років розслідують діяльність Дмитра Корчинського, Ігоря Мазура, Валерія Бобровича з УНА-УНСО, лідера “Правого секторy” Дмитра Яроша, лідера “Свободи” Олега Тягнибока і його брата Андрія.
“Слідством також встановлено, що в ці ж роки разом iз ними в складі карального загону “Арго”, а потім “Вікінг”, яким керував Олександр Музичко (в народі Саша Білий – “Пошта”), проти російських військовослужбовців ЗС воював Арсеній Яценюк”, – заявив голова слідкому РФ. За його словами, Яценюк був нагороджений зокрема і відзнакою Джохара Дудаєва “Честь нації”. В слідчому комітеті зазначають, що “соратники” Яценюка характеризують його як хитрy і розумну людину.
В мережі вже розгорнулась кампанія з висміювання Бастрикіна. Багато користувачів мережі хвилюються за психічне здоров’я голови російського слідкому, а міністр МВС Арсен Аваков у своєму Facebook навіть запропонував Бастрикіну “підлікуватись” від параної у поліклініці очолюваного ним відомства.
Пізніше у російській пресі з’явилась інформація, що свідчення проти Яценюка дали українські політв’язні, які незаконно утримуються під вартою в РФ Микола Карпюк і Станіслав Клих. Перевірити цю інформацію немає можливості. 
Нагадаємо, що під час чеченської кампанії 1994-95 року майбутній прем’єр-міністр України навчався у Чернівецькому університеті.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8976 / 1.53MB / SQL:{query_count}