Американці у Чорному морі

Вчора, 31 серпня, розпочались українсько-американські військові навчання

фото: joinfo.ua
Вчора, 31 серпня,  розпочались українсько-американські військові навчання зі запрошеними представниками флотів інших країн “Сі Бриз – 2015”. Нав­чання триватимуть до 12 вересня і проходитимуть в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря, інформує офіційний сайт Міноборони.
Метою навчання є відпрацювання проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні. Спільні навчальні дії повинні підвищити рівень довіри і безпеки у регіоні, покращити взаємосумісність між ВМС ЗС України і ВМС країн-членів НАТО і країн-партнерів.
У військових маневрах візьмуть участь 2,5 тисячі військових з України, США, Болгарії, Німеччини, Греції, Італії, Великої Британії, Румунії, Швеції, Туреччини і Молдови. Однак найбільше, звісно, українців і американців. Також буде задіяно понад 150 одиниць бойової техніки – кораблів, підводних човнів, гвинтокрилів, літаків і сухопутного транспорту.
Для українських ВМС ці навчання є хорошою можливістю повчитись у західних колег, особливо в контексті поганого стану нашого флоту, частина кораблів якого так і не вийшлa з Криму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7612 / 1.52MB / SQL:{query_count}