Санкції через несправедливий суд

Комітет у закордонних справах Європарламенту незабаром розгляне ідею міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про створення “Списку Сенцова-Савченко”

фото: telegraf.com.ua
Комітет  у закордонних справах Європарламенту незабаром розгляне ідею міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про створення “Списку Сенцова-Савченко”, який має на меті покарати відповідальних за незаконне засудження українців. Про підтримку цього рішення заявив євродепутат Пятрас Ауштрявічюс, який очолює у Європарламенті неформальну групу “Друзі європейської України”, в коментарі Deutsche Welle. 
У той же час голова  комітету Європарламенту у закордонних справах Ельмар Брок, хоч і жорстко засудив судові процеси над українцями в Росії, в інтерв’ю тому ж виданню напередодні був не готовий обговорювати питання “Списку Сенцова”. Депутат послався на необхідність провести перші консультації на комітеті з цього приводу. Однак рішення про створення “Списку Сенцова-Савченко” має шанси бути прийнятим, принаймні, заяви голови комітету вказують на те.
“Це дике політичне твердження, що йдеться про тероризм. Люди виступають за право на самовизначення України, це не може бути причиною для висунення таких звинувачень, для яких немає жодних доказів і тому немає жодного розуміння цих політично вмотивованих вироків”, – заявив Ельмар Брок у інтерв’ю.
Скоріш за все, Європарламент розпочне розгляд цього списку після закінчення судового процесу над Надією Савченко. Це потрібно для того, щоб долучити до списку причетних до двох несправедливих судових переслідувань українців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8051 / 1.53MB / SQL:{query_count}