У Донецькій області відкрили перший логістичний центр, про що інформує прес-центр АТО. Зі слів очільника Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, головною метою функціонування таких логістичних центрів є підтримка близько двох мільйонів українців, які вимушено опинилися на тимчасово окупованій території. Пропуск у ці центри спрощений. У відкритті центру взяли участь військовослужбовці силових відомств України, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Товариства Червоного Хреста України.
Насправді, логістичні центри мають два основні призначення. По-перше, дійсно, вони забезпечують доступ населення окупованих територій до адміністративних, банківських послуг, купівлі продуктів харчування, медикаментів та інших речей за прийнятними цінами. Однак не варто забувати і про інший аспект: такі центри є ефективними методами інформаційної війни проти Росії і повинні використовуватись для переорієнтації людей, які підтримують бойовиків на лояльне ставлення до України і державної влади. Їхня ціль – зруйнувати стереотипи російської пропаганди про “київську хунту”.
Такі логістичні центри показують жителям окупованих територій, що Україна про них пам’ятає і підтримує їх, а також те, що на підконтрольних владі територіях життя триває, і тут є перспектива, на відміну від захоплених російсько-терористичними військами земель.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8263 / 1.52MB / SQL:{query_count}