Безвізовому режиму бути?

Україна очікує на позитивний вердикт Європейської комісії щодо безвізового режиму України з ЄС

У вівторок, 18 серпня, глава держави Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером під час якої було обговорено перспективу надання Україні безвізового режиму з ЄС. Порошенко повідомив Юнкеру, що згідно з рішеннями саміту Україна-ЄС, наша держава передала до Комісії фінальний звіт про виконання рекомендацій Плану дій щодо лібералізації зі сторони ЄС візового режиму для українських громадян. Відповідно, українська сторона очікує на розгляд звіту та на позитивну рекомендацію Європейcької комісії щодо запровадження безвізового режиму.
Надати свої висновки ЄС комісія повинна до 15 грудня цього року. На основі них і прийматиметься рішення про надання чи відмову у наданні безвізового режиму для України.
Однак експерти зазначають, що до виконання вимог ЄС ще далеко. І тому, незважаючи на передання фінального звіту, Україна далі  виконує рекомендації. Порошенко підписав і таким чином ввів y дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року “Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом”.
Згідно з ним Кабінет Міністрів України має невідкладно вжити додаткових заходів щодо забезпечення реалізації рекомендацій Європейської комісії щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. Зокрема, уряд повинен вдосконалити механізм координації та оцінки діяльності центральних органів щодо виконання плану, створити сучасні системи контролю та моніторингу в режимі реального часу реалізації завдань у сфері європейської інтеграції і підготувати проект змін до законодавства в частині досудового слідства. 
Роботи додалось також Службі безпеки, новоствореному Національному антикорупційному бюро, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству юстиції, Генеральній прокуратурі і Національному банку. Всі ці структури повинні здійснити ряд змін у своїй роботі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7800 / 1.53MB / SQL:{query_count}