Національне антикорупційне бюро: перші присяги


Перші співробітники управління спеціальних операцій склали присягу перед директором Національного антикорупційного бюро. “Заступник директора НАБУ Анатолій Новак і вибрані за результатами відкритого конкурсу Олег Клекота й Віталій Івченко поклялись, усвідомлюючи свою високу відповідальність, завжди залишатися вірними народу України, неухильно дотримуватися Контитуції і законів, поважати й охороняти права, свободи і законні інтереси людини та громадянина, честь держави, бути чесними, добросовісними і дисциплінованими, оберігати державну та іншу таємницю, яку охороняє закон”, – повідомляє прес-служба НАБУ. Директор відомства зазначив, що ці троє людей стануть опорою бюро в майбутньому. 
Уже найближчим часом мають приступити до роботи слідчі Національного антикорупційного бюро, які зараз проходять вступний конкурс, тож уже згодом зможемо оцінити перші результати їх роботи.
Доки НАБУ набирає обертів, Європа обіцяє допомогти з набором нових прокурорів. Нагадаємо, що після звільнення трьох тисяч прокурорів в Україні стартував конкурс на 700 вакантних посад у районних прокуратурах. “Задля організації процесу проведення тестів Євросоюз надасть необхідні кошти і фахову підтримку в рамках фінансованого ним проекту “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”, – йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні. Відкритий конкурс складатиметься з тестування на професійне знання і загальні навички, психометрії та індивідуальних інтерв’ю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8228 / 1.52MB / SQL:{query_count}