Нова система нумерації

В Україні змінюються телефони екстрених служб

В Україні змінюються телефони екстрених служб

В Україні з 3 по 18 лютого відбуватиметься процес за­міни коротких номерів екстрених, довідкових та інформаційних служб. Упровадження нових коротких номерів здійс­нюється в рамках переходу країни на нову систему телефонної нумерації відповідно до плану, затвердженого Мініс­терством транспорту і зв'язку 29 вересня 2008 року.

Номери формату "0Х" служби екстреного виклику будуть змінені на формат "10Х" і "11Х", формат довідково-інформаційних служб: "15Х", "17Х", "18Х".

Як інформує ВАТ "Укртелеком", до 18 лютого буде проведений перехід на нову систему у всіх населених пунктах. При цьому в містах, де існують відповідні технічні можливості, протягом місяця діятиме старий формат набору екстрених служб.

Оператор також вводить новий номер для надання довідки за скороченими номерами - "120" і для сповіщення населення обіцяє задіяти всі можливі автовідповідачі.

Процедуру сповіщення абонентів ведуть і недержавні оператори зв'язку.

У ході впровадження нової системи нумерації також будуть введені нові коди виходу на міжміські, міжнародні і національні мережі, змінені з формату "0ХХ" на формат "ХХ". Сам процес переходу на використання таких кодів зон і мереж, а також заміна між­міського префікса з "8" на "0" і міжнародного префікса "10" на "00" запланований, згідно з прес-релізом Державної ад­міністрації зв'язку (Держзв'язку), на жовтень 2009 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8993 / 1.53MB / SQL:{query_count}