Більше потягів до курортної Одеси

Охочих поїхати в Одесу стає дедалі більше, а залізничники, своєю чергою, намагаються допомогти їм зручно й недорого дістатися омріяного узбережжя Чорного моря для проведення відпустки або у справах

фото: vokzal.org.ua
Охочих поїхати в Одесу стає дедалі більше, а залізничники, своєю чергою, намагаються допомогти їм зручно й недорого дістатися омріяного узбережжя Чорного моря для проведення відпустки або у справах.
Відтак Укрзалізниця в південному напрямку призначила додатковий поїзд №238/237 Львів – Одеса, який курсуватиме з 10 липня по 30 серпня.
Як інформує прес-центр Укрзалізниці, додатковий поїзд №238/237 Львів – Одеса відправлятиметься зі Львова о 19.06 і прибуватиме до Одеси о 06.40. Відправлення його з Одеси – о 18.53, прибуття до Львова – о 08.04. Зупинки передбачені в Золочеві, Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Вапнярці, Котовську, Роздільній.
Поїзд курсуватиме зі Львова з 10 по 30 липня через день по парних числах, а з 1 по 29 серпня – по непарних. З Одеси в перший рейс вирушить 11 липня.
Квитки невдовзі з’яв­ляться в продажу. Придбати їх можна буде в залізничних касах і через сервіс. Крім того, тут же можна уточнити інформацію про наявність вільних місць, вартість проїзду і час відправлення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7743 / 1.53MB / SQL:{query_count}