AtlasJet може піти

Нещодавно видані турецькому лоукостеру ліцензії можуть анулювати цього тижня

фото: mmp-project.net
Ліцензії лоукостера AtlasJet на здійснення перельотів за шістьма маршрутами хочуть анулювати. “19 червня, наступного дня після того, як “Атласджет Україна” було виконано рейс Київ – Львів – Київ, голова Державіаслужби підписав листа до цієї авіакомпанії, яким повідомив, що оскільки “Атласджет Україна” не експлуатує внутрішні лінії, всі права на них (крім Київ – Львів –Київ) будуть анульовані…
Державіаслужба виявила, що AtlasJet не виконує внутрішніх рейсів! І попросила пояснення, інакше на наступній комісії права будуть анульовані”, – написав на своїй Facebook-сторінці партнер юридичної фірми “Анте” Андрій Гук, який представляє інтереси авіакомпанії.
Він зазначив, що дійсно є така підстава для анулювання ліцензії, однак згідно з нею потрібно також забирати ліцензії і в низки українських компаній. “Державіаслужба ж працює лише з одною метою – знищити будь-які паростки конкуренції. І з цією роботою справляється дуже добре.
Ні згода з правилами Державіаслужби, ні відмова від київських напрямків та згода розпочати польоти зі Львова, ні відкликання інших заявок в ЄС та інші країни, ні згода перереєструвати компанію на українського громадянина – нічого не призводить до хоча б одного адекватного кроку назустріч”, – додав Гук.
На сайті Державіаслужби зазначено, що питання про анулювання ліцензій розглядатиметься під час засідання, що відбудеться у п’ятницю, 26 червня. Зазначимо, що жорсткі правила на видачу ліцензій стали однією з причин закриття українського представництва лоукостера “WizzAir Україна”.
“AtlasJet Україна” отримала ліцензії на здійснення польотів за шістьма маршрутами дев’ятого вересня. Йдеться про маршрути Львів – Москва, Львів –Мадрид, Одеса – Москва, Херсон – Стамбул, Запоріжжя – Стамбул та Київ – Кутаїсі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7928 / 1.53MB / SQL:{query_count}