Деталі шостої хвилі мобілізації

Заключний етап набору військових триватиме два місяці

фото: 0432.in
Нова хвиля мобілізації триватиме 60 днів, разом із нею проводитимуть демобілізацію набраних під час третьої хвилі військових. Про це у вівторок під час брифінгу повідомив військовий комісар Києва Володимир Кидонь, передає “РБК-Україна”.
“У країні почалася шоста черга часткової мобілізації. Відправка почнеться лише з 9-10 липня цього року. Зараз у нас проходять підготовчі заходи, зараз ми викликаємо у військкомати, зараз проводимо медичні огляди, перевіряємо громадян. Зараз іде комплектування команд у військкоматі на документах і так далі”, – розповів Кидонь.
За його словами, військовослужбовці, призвані в ряди Збройних сил під час шостої хвилі повинні замінити тих військових, які потрапили в армію у третій черзі. “Категорії спеціальностей, які підпадають під призов такі, як і були при першій, другій і третій хвилях. Тобто заміна третьої хвилі передбачає і танкістів, і артилеристів, і зв’язкових, і піхотинців, кулеметників, гранатометників, стрілків”, – відзначив Кидонь
Нагадаємо, шоста хвиля часткової мобілізації триває із п’ятниці, 19 червня. Наразі це заключний етап мобілізації. Після неї військових набиратимуть у випадку загострення ситуації на сході.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 1.52MB / SQL:{query_count}