Президент проти прихованої зйомки хабарників

Петро Порошенко ветував законопроект, що мав дозволити українцям знімати хабарників на приховану камеру

фото: dt.ua
Як повідомляється на сторінці законопроекту на сайті Верховної Ради, Президент повернув законопроект депутатам зі своїми зауваженнями.
Зокрема, на думку Порошенка, ідея законопроекту є позитивною для боротьби з хабарниками, однак деякі пункти несуть потенційну небезпеку. “Права, надані цим законом,.. викликають ризики порушення Конституції і законів України, погіршення ситуації з дотриманням прав і свобод людини у державі, створюють загрози національної безпеки, чим нівелюється потенційний позитивний ефект від прийняття цього закону”, – йдеться у поясненнях Президента.
На його думку, надання громадянам прав збирати докази будь-якими способами і технічними засобами, у тому числі з порушенням прав інших людей, є недопустимим. “Також необхідно враховувати, що надані цим законом приватним особам права використовувати технічні засоби несуть істотну загрозу національній безпеці України. Це буде сприяти більш вільному використанню відповідних технічних засобів іноземними розвідками і дозволить їм використовувати їх під прикриттям збору інформації для громадського обвинувачення”, – пояснив Порошенко.
Враховуючи все це, Президент пропонує взагалі відхилити цей законопроект. Нагадаємо, проект закону №1165 прийняли ще 22 травня. Ініціювали його прийняття 16 народних депутатів, які входять до коаліції. Зокрема серед авторів є: Юлія Тимошенко, Олег Ляшко, Сергій Соболєв, Олександра Кужель, Леонід Ємець та Володимир Парасюк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8533 / 1.53MB / SQL:{query_count}