ЄС готовий прийняти Україну

Найбільш байдужими до України серед європейців є британці, а найбільш скептичними – французи

фото: euintheus.org
Проти вступу України у Євросоюз висловився лише 1% європейців. Такими є результати опитування громадян шести країн ЄС, яке провела компанія TNS на замовлення Інституту світової політики. Під час цього дослідження опитали більше 5,5 тисяч осіб, які живуть у Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Великобританії та Польщі.
Як з’ясувалося, 35% європейців вважають, що для вступу до Євросоюзу Україні слід подолати корупцію, а 25% кажуть, що необхідно позбуватися олігархів. При цьому лише 14% респондентів вважають, що в питанні євроінтеграції України потрібно враховувати позицію Росії, а ще 10% взагалі виступають проти розширення ЄС.
Найбільш байдужими до України серед європейців виявилися британці, а найбільш скептичними – французи.
Найчастіший аргумент на користь приєднання України до ЄС – це те, що вона й так географічно є частиною Європи (так сказали 31% опитаних). Ще один вагомий аргумент (30% респондентів) – необхідність захистити Україну від посягань Росії. А ще 15% європейців вважає, що приєднання України до ЄС розширить зону стабільності в Європі.
Однак наразі головні асоціації жителів ЄС із Україною залишаються негативними: війна (46%), Росія (18%) та бідність (9%). Серед позитивних найчастіше звучали такі відповіді: Київ (8%), Східна Європа (5%), енергоносії (4%) та футбол (3%).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7986 / 1.53MB / SQL:{query_count}