Савченко знову голодує

Надія Савченко відновила голодування

Здоров’я української льотчиці-депутата серйозно погіршилося, тому невдовзі її можуть перевести в лікарню. “З розмови з нею здається, що все нормально, але об’єктивні показники викликають серйозне занепо­коєння: втрата маси – за тиждень вісім кілограм, дуже насторожує низький цукор й низка інших тривожних результатів аналізів”, – заявив голова Ради з прав людини РФ Михаїл Федотов.
Він також уточнив, що зараз Савченко перебуває під наглядом лікарів, які й вирішуватимуть питання про її переведення у лікарню. “Вона нічого не їсть, тільки п’є, не обмежує себе в споживанні води. Обговорюється питання про її переведення до громадської лікарні. Переведення можливе цього тижня”, – заявив Федотов.
Адвокат українки Марк Фейгін заявив, що українська льотчиця згідна на переведення до лікарні. “Безумовно, це у неї запитуватимуть і, наскільки мені відомо, вона не заперечує проти переведення. Нагадаємо, 24 квітня Надії Савченко оголосили остаточне обвинувачення – до вже приписаного українці “пособництві у вбивстві двох журналістів ВДТРК” додали новий пункт – “незаконний перетин кордону Росії”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8516 / 1.52MB / SQL:{query_count}