100 найбагатших депутатів (інфографіка)

У Верховній Раді України восьмого скликання – 90 мільйонерів

Найбільше мільйонерів має найчисельніша фракція парламенту – у “Блоці Петра Порошенка” 26 осіб задекларували доходи більше мільйона гривень.
Втім, БПП не є “найдорожчою” фракцією ВР: найвищими є доходи 22 депутатів, які входять у групу “Відродження”. Це й не дивно, зважаючи на те, що саме до цієї групи входить Віталій Хомутинник – найбагатший парламентар восьмого скликання. Торік він заробив майже 294 мільйони гривень.
Взагалі цікаво, що трійка найбагатших парламентарів (окрім Хомутинника це ще Вадим Новинський та Сергій Мартиняк) у 2014-oму заробили не набагато менше, ніж всі інші депутати разом. Щоправда уточнимо, оскільки не всі депутати досі оприлюднили декларації, “Пошта” проаналізувала доходи 374 парламентарів (iз 422).
Зазначимо, що усі дані подано станом на 15 квітня, а тому тут не враховано декларацій, що були оприлюднені пізніше. Відтак у остаточному варіанті рейтинг найбагатших депутатів матиме кілька змін. Невдовзі "Пошта" оприлюднить інфографіку по доходах усіх депутатів Верховної Ради.

14.05.2016 23:15
http://vk.com/id334837159

Рострыляти ! Це дуже м'ягко сказано.І взагалі , хто прийшов на кровлі майдану-до влади.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9318 / 1.55MB / SQL:{query_count}