Гроші за смерть

Соратники вбитого Бориса Нємцова опублікують його доповідь по Україні

фото: gazeta.ru
Однопартійці убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова заявляють, що у квітні буде опубліковано його доповідь “Путін. Війна”. В ній зокpема йдеться про дві хвилі масової загибелі російських солдатів в Україні.
“Перша хвиля трун пішла до Росії влітку минулого року, коли українська армія пішла у наступ і звільняла одне за одним містa у Донецькій і Луганській областях. Наступ було зупинено після прямого втручання частин російської армії. Складно оцінити точну кількість загиблих солдатів з російського боку, але, судячи з усього, в наші міста повернулося не менше 150 трун з позначкою “Вантаж-200”, – пише на своїй сторінці у Facebook соратник Нємцова по партії “РПР-ПАРНАС” Ілля Яшин. 
Він зауважує, що не тільки російська влада сприяла замовчуванню інформації про загиблих бійців  своєї регулярної армії, але і самі родичі загиблих. Адже вони отримували по три мільйони рублів компенсації, натомість зобов’язувались нічого не розголошувати під загрозою кримінального переслідування.
Друга хвиля загиблих поверталась у Росію у січні і на початку лютого 2015 року. Яшин каже, що йдеться про не менше аніж 70 військовослужбовців армії РФ. Родичам на цей раз також обіцяли компенсації, але не виплатили нічого. Опозиціонер розповідає, що обурені родичі солдатів і були джерелами Нємцова. 
Через підписки про нерозголошення люди не виступають публічно. Нині опозиціонери завершують доповідь, яку мав представити сам Нємцов, продовжують спілкуватись із сім’ями загиблих, хоч на контакт ті йдуть дуже важко. Бояться не лише кримінального переслідування, але і фізичної розправи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7777 / 1.53MB / SQL:{query_count}