Страсті за “Інтером”

Нардепи хочуть, щоб Генпрокуратура допитала Льовочкіна, Фірташа і Хорошковського

фото: focus.ua
Народні депутати від “Народного фронту” звернулись до ГПУ із заявою про злочини колишнього глави Адмінстрації Януковича, а нині зaступника фракції “Опозиційний блок” у ВРУ Сергія Льoвочкіна.
Зокрема, “фронтовики” просять Генпрокурора з’ясувати обставини продажу телеканалу “Інтер” у 2013-oму та 2015-oму. Нардепи хочуть, щоб слідчі прокуратури допитали не лише Льoвочкіна, але олігархів Фірташа та Хорошковського. 
“За яких обставин і на які кошти було витрачено 2,5 млрд доларів паном Фірташем на купівлю конт­рольного пакету акцій телеканалу “Інтер” в 2013 році? Є інформація, поки не підтверджена, про те, що ці гроші було видано за вказівкою Путіна, який уже тоді готувався до захоплення України, – і йому потрібно було мати ЗМІ, які впливають не лише ззовні, з Росії, але й внутрішні засоби масової інформації.
Друге питання: на яких підставах місяць тому було здійснено продаж 29% акцій “Общественного российского телевидения” через якусь компанію Vasse Media Limited, через якийсь офшор? Також допитати пана Льовочкіна, колишнього голову Адміністрації президента Януковича, який себе позиціонує ледь не головним опозиціонером, звідки він як державний службовець, який спершу працював помічником Кучми, потім помічником Януковича, має кошти для придбання багатомільйонних пакетів акцій?”, – заявив на брифінгу перед візитом до НПУ нардеп Антон Геращенко. 
Водночас Генпрокурор Віктор Шокін вже заявив, що усіх причетних до продажу телеканалу “Інтер” буде допитано. Льовочкін назвав таку ситуацію “тиском на опозицію”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7771 / 1.53MB / SQL:{query_count}