Доручення від Яценюка

В областях подвоять кількість патрулів на вулицях і запрацює спеціальна гаряча лінія

фото: izyum.net
Глава уряду Арсеній Яценюк доручив губернаторам проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо посилення заходів безпеки і забезпечити роботу гарячих ліній для інформування про можливі загрози та загострення ситуації, а також подвоїти кількість патрулів на вулицях. Про це він наголосив 23 січня під час селекторної наради з очільниками областей, інформує прес-служба ЛОДА. 
Прем’єр-міністр закликав керівників облдержадміністрацій та керівників місцевих управлінь силових відомств проводити роз’яснювальну роботу серед громадян, “пояснювати людям, що ми посилюємо заходи безпеки, що в нас є достатньо сил і засобів, аби справитися з будь-якою загрозою, і  коли люди бачать на вулиці правоохоронців, то це  ознака тільки одного – влада контролює ситуацію, ми несемо повну відповідальність за безпеку українських громадян”.
“На обласних телеканалах і на обласному радіо дати номери телефонів гарячих ліній, щоби громадяни сповіщали про будь-які факти і навіть підозри щодо вірогідного загострення ситуації, скоєння злочинів, підозрілих осіб і щоби ця система інформування працювала найактивнішим шляхом!” – наголосив головам ОДА Яценюк. 
“Ваше завдання сьогодні, завтра, післязавтра і кожен день – спілкуватися з людьми, пояснювати їм, що якщо вулицями ходять міліціонери, то це означає, що міліція працює, що ми забезпечуємо безпеку. Пояснювати людям, що в них є прямий контакт з МВС, куди вони можуть подзвонити і сповістити”, – пояснив Арсеній Яценюк і доручив міністру МВС збільшити вдвічі кількість патрулів по Україні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7659 / 1.53MB / SQL:{query_count}