Коли набуде чинності Угода з ЄС?

Усі економічні документи щодо імплементації Угоди з ЄС розробляє український уряд і набудуть чинності, коли наша держава відкриє ринок для європейських товарів

Про це заявив прем’єр-міністр України, повідомляє прес-служба Кабміну. Він наголосив, що Україна підписала Угоду з ЄС, ратифікувала її і прийняла рішення про імплементацію Угоди: “Всі економічні документи уряд розробляє. Нехай росіяни свій шантаж залишать для себе”, – сказав він.
“Якщо Росія введе обмежувальні заходи, ми невідкладно введемо дзеркальні заходи проти Росії”, – підкреслив Яценюк. До слова, 19 вересня прем’єр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про введення мит для товарів з України. 
За словами Медведєва, ці мита будуть уведені, якщо Україна почне застосовувати економічні статті Угоди (про євроінтеграцію з ЄС ) раніше названого строку, тобто 1 січня 2016 року.
21.09.2014 10:12
http://vk.com/id205423717

Коли б вона не набула чинності, це вже буде не актуально. Тому що нам потрібно знайти нові ринки збуту і партнерів вже зараз, коли країну нищить війна, а не колись у туманній перспективі. Але бачу що наших політиків це не зупиняє і вони по повній використовують порожні обіцянки перед виборами.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8089 / 1.55MB / SQL:{query_count}