Чи поїдемо без віз до Європи?

Україна отримає безвізовий режим із ЄС не раніше травня 2015 року на саміті Східного партнерства в Ризі

Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль в інтерв’ю “Європейській правді”. За її словами, на 1 січня 2014 року запланований лише запуск процедури видачі біометричних закордонних паспортів.
“Але скасування візового режиму неможливе, доки ЄС не оцінить, як саме відбувається видача, як працює система, наскільки захищені паспорти серійного випуску. Ця оцінка потребує часу”, – зазначила представник МЗС. Водночас, українці зможуть без віз їздити до ЄС лише за умови, що “паспорти будуть видаватися без проблем, рівень захисту персональних даних буде достатній, буде забезпечено якісну охорону кордону, а міліція працюватиме без зауважень”, – зазначає Зеркаль.
Фактор війни, за її словами, не вплине на рішення ЄС щодо безвізового режиму, якщо Україна запевнить, що “жодна людина, яка незаконно зайшла на територію зі сходу, не зможе отримати український паспорт і поїхати без візи в ЄС”.
Раніше у Міністерстві закордонних справ України зазначали, що націлені на отримання безвізового режиму з ЄС із 1 січня 2015 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9075 / 1.52MB / SQL:{query_count}