А ви готові економити?

Енергетики просять побутових споживачів не вмикати без зайвої потреби енергоємні побутові електроприлади

зображення: sitesovety.ru
Через дефіцит газу і електроенергії українців готують до важкої зими. Зокрема ПАТ “Львівобленерго” завчасно просить жителів Львівщини економити, не панікувати і з розумінням поставитись до ситуації. 
“Зараз у Об’єднаній електроенергетичній системі України дефіцит палива та гідроресурсів, які впливають на виробництво електричної енергії. Через бойові дії на сході України призупинили роботу 80% вугільних шахт, обмежилося постачання газу. Це може призвести до порушення балансу між виробництвом електричної енергії та її споживанням”, – інформує прес-служба Львівобленерго. До слова, Львівщина, як і інші області, перевищує встановлені ліміти енергії. 
Учора, 5 вересня, Львів­обленерго оприлюднило звернення до  споживачів електричної енергії – побутових та юридичних. Жителів області просять не вмикати без зайвої потреби в період з 8.00 до 22.00 енергоємні побутові електроприлади, використання яких у вищевказаний час може суттєво перевищити граничну величину електроспоживання Львівщини.
А ось юридичних та фізичних осіб – суб’єктів господарської діяльності на території Львівської області просять переглянути графіки виробничої діяльності з  урахуванням можливості роботи у вихідні дні та в нічні години; скоригувати час роботи підприємства чи закладу: початок і завершення робочого дня; провести енергоаудит та впроваджувати енерго­ощадні технології. 
Як уже писала “Пошта”, графіки аварійних відключень електроенергії на 2014 – 2015 роки вже розроблені, але поки їх ще не затвердили у Львівській облдержадміністрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8430 / 1.53MB / SQL:{query_count}