Огляд соціальних мережІгор Присяжний (www.facebook.com/i.prisyazhnyj)
“Сьогодні (2 липня – “Пошта”) у Львові, йдучи на зустріч із побратимом, побачив, як шарпаються жебраки. Пішов, розборонив. “За що б’єтеся?” – питаю. Один відповів: “Уже місяць збираємо гроші хлопцям, а та скотина, той мужик, із яким я бився, вкрав двадцять гривень!” “Яким хлопцям?” – питаю. “Ходи, подивишся”, – відповів жебрак. Веде на другий поверх якоїсь “бомжатні”. Смердить. Відкикає два навісні замки, відчиняє двері акуратно прибраної “каптьорки”. Я стерп: лежить п’ять бронежилетів, дві каски і якісь коробки... “Дивися, ми стараємось, а воно краде!” — сказав чоловік. Поговорили, і я пішов, дивлячись на вулиці Львова, на “лексусячі” морди в “поршаках”.

Alexander Shutyuck (www.facebook.com/alexander.shutyuck)
“Ділюся приємною новиною. Станом на зараз є дозвіл від комісії з безпеки руху та ДАІ на озеленення вулиці Городоцької на ділянці від церкви Анни до вулиці Данилишина. Відкрили рахунок, на який кожен охочий підтримати реалізацію цього проекту може перерахувати кошти. Загальна сума на трикутну клумбу та роздільні смуги – 160 тисяч гривень. Для початку видимих робіт (висадки дерев) потрібно 20 тисяч гривень. Рахунок відкрито на громадську організацію “Кластер”, яка зголосилися допомогти, за що їй велика подяка (своєї зареєстрованої громадської організації у нас нема, тому доводиться так)”. 
Реквізити:
Громадська організація “Кластер”;
79008, м. Львів; вул. Лесі Українки, 16/11;
код ЄДРПОУ 38852840.
Відділення №25 у м. Львові Центральної філії ПАТ “Кредобанк”;
м. Львів, вул. Коперника, 18;
код банку: 325365;
номер рахунку: 2600702493522.

“Дайте пройти!”
(www.facebook.com/groups/trotuar/)

У мережі Facebook у спільноті “Дайте пройти!” розгорілася дискусія: містян обурили припарковані авта ізраїльського посольства біля будівлі Львівської міської ради, адже паркування в центрі заборонене. “Приїхала делегація налагоджувати дипломатичні зв’язки зі Львовом. Паркуватися зовсім не вміють! Подумаєш, пішохідна зона”, — пише Serg Bobra.
“Садовий мав би вийти як господар і сказати: “Хлопаки, ми вас дуже поважаємо, але в нас так не прийнято! Дайте команду своїм шоферам відігнати авта до катедри, а я вас потім відпроваджу та місто покажу!” Заїжджати в пішохідну зону дозволено багатьом, навіть гостям готелів, тому не бачу проблеми в тому, що авта дипломатів під’їхали під мерію висадити делегатів. Це правильно і має бути передбачено етикетом і правилами гостинності, але після того, будь ласочка, авта відігнати на парковку. І все”, — написав Маркіян Баран.

Bogdan Bortakov (www.facebook.com/bogdanbortakov)
Новий міністр оборони України Валерій Гелетей після складення присяги на трибуні Верховної Ради зробив вигляд, що поставив підпис під документом ручкою із закритим ковпачком. 
Це вдалося сфотографувати журналістам у парламенті. Автор світлини Богдан Бортаков виклав її у Facebook. “Новий міністр оборони України такий суворий, що може змусити чорнило просочитися крізь ковпачок... У кадрі – підпис після складення присяги”, – підписав знімок фотограф.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 1.55MB / SQL:{query_count}